Produkti
-
Bom Petisco Bacalhau menca augstākā labuma olīveļļā ar ķiplokiem
No reviewsRegular price €5,99 EURRegular priceSale price €5,99 EURSold out -
Bom Petisco BIO sardīnes olīveļļā
No reviewsRegular price From €3,99 EURRegular priceUnit price €33,25/kg€4,29 EURSale price From €3,99 EURSale -
Bom Petisco BIO sardīnes olīveļļā (Neizskatīga kārba)
No reviewsRegular price €2,79 EURRegular price€4,29 EURSale price €2,79 EURSold outJaunums -
Bom Petisco BIO sardīnes tomātu mērcē
No reviewsRegular price €4,19 EURRegular priceUnit price €34,92/kgSale price €4,19 EUR -
Bom Petisco BIO tunča filejas augstākā labuma neapstrādātā olīveļļā 120g
1 reviewRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €33,25/kgSale price €3,99 EUR -
Bom Petisco BIO tunča filejas tomātu mērcē 120g
No reviewsRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €33,25/kg€5,50 EURSale price €3,99 EURSale -
Bom Petisco makreles filejas augstākā labuma olīveļļā
2 reviewsRegular price €4,88 EURRegular priceUnit price €40,67/kgSale price €4,88 EURSold out -
Sold outBom Petisco marinēts tuncis
1 reviewRegular price €3,45 EURRegular priceUnit price €28,75/kgSale price €3,45 EURSold out -
Izdevīgs komplektsSaleBom Petisco portugāļu sardīņu degustācijas komplekts (5 × 120 g)
15 reviewsRegular price €14,98 EURRegular priceUnit price €24,97/kg€17,50 EURSale price €14,98 EURIzdevīgs komplekts -

Bom Petisco sardīnes olīveļļā
15 reviewsRegular price From €3,49 EURRegular priceUnit price €29,08/kg€3,99 EURSale price From €3,49 EURSale -
Bom Petisco sardīnes olīveļļā (Neizskatīga kārba)
2 reviewsRegular price €2,45 EURRegular priceUnit price €20,42/kg€3,90 EURSale price €2,45 EURSold out -
Ietaupi līdz 15%Bom Petisco sardīnes pikantā tomātu mērcē
3 reviewsRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €24,92/kgSale price €2,99 EUR -
Bom Petisco sardīnes pikantā tomātu mērcē — iepakojums ar vizuāliem defektiem
No reviewsRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €24,92/kg€3,50 EURSale price €2,99 EURSale -

Bom Petisco sardīnes pikantā augu eļļā
1 reviewRegular price €2,99 EURRegular price€3,50 EURSale price €2,99 EURSale -

Bom Petisco sardīnes tomātu mērcē
7 reviewsRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €24,92/kg€3,50 EURSale price €2,99 EURSale -
Ietaupi līdz 15%Bom Petisco sardīnes augu eļļā
3 reviewsRegular price €2,99 EURRegular priceSale price €2,99 EUR
Šonedēļ:
-
Izdevīgs komplektsJaunumsPortugāļu sardīņu olīveļļā degustācijas komplekts – 5 bundžas
No reviewsRegular price €17,49 EURRegular priceUnit price €24,99/kg€20,75 EURSale price €17,49 EURIzdevīgs komplektsJaunums -
Minerva mazas sardīnes (petingas) olīveļļā
No reviewsRegular price From €3,99 EURRegular priceUnit price €44,33/kg€4,69 EURSale price From €3,99 EURSale -
Bom Petisco sardīnes olīveļļā
15 reviewsRegular price From €3,49 EURRegular priceUnit price €29,08/kg€3,99 EURSale price From €3,49 EURSale -
Bom Petisco BIO sardīnes olīveļļā
No reviewsRegular price From €3,99 EURRegular priceUnit price €33,25/kg€4,29 EURSale price From €3,99 EURSale -
Conservas Santos sardīnes olīveļļā 120 g
No reviewsRegular price €3,89 EURRegular priceUnit price €32,42/kg€4,49 EURSale price €3,89 EURSaleJaunums -
Conservas Santos pikantās sardīnes olīveļļā 120 g
No reviewsRegular price €4,49 EURRegular priceUnit price €37,42/kgSale price €4,49 EURJaunums -
José Gourmet sardīnes augstākā labuma olīveļļā 120 g
No reviewsRegular price €6,99 EURRegular priceUnit price €58,25/kg€7,40 EURSale price €6,99 EURSaleJaunums -
José Gourmet olīveļļa no Alentejo Interior PDO 250 ml
No reviewsRegular price €16,50 EURRegular priceUnit price €66,00/LSale price €16,50 EURJaunums -
NURI sardīnes olīveļļā
15 reviewsRegular price €5,95 EURRegular priceUnit price €47,60/kgSale price €5,95 EUR -
Minerva sardīnes olīveļļā ar citronu
8 reviewsRegular price €4,49 EURRegular priceUnit price €37,42/kgSale price €4,49 EUR -
NURI garšvielu sardīnes olīveļļā
No reviewsRegular price €5,95 EURRegular priceUnit price €47,60/kgSale price €5,95 EUR -
Conservas Santos sardīnes olīveļļā ar citrona šķēli 120 g
No reviewsRegular price €4,49 EURRegular priceUnit price €37,42/kgSale price €4,49 EURJaunums -
Conservas Santos mazās sardīnes (petingas) olīveļļā 120 g
No reviewsRegular price €4,49 EURRegular priceUnit price €37,42/kgSale price €4,49 EURJaunums -
Conservas Santos Vidusjūras makreles filejas 120 g
No reviewsRegular price €5,99 EURRegular priceUnit price €49,92/kgSale price €5,99 EURJaunums -
Izdevīgs komplektsJaunumsConservas Santos sardīņu degustācijas komplekts 3 × 120 g
No reviewsRegular price €14,99 EURRegular priceUnit price €41,64/kgSale price €14,99 EURIzdevīgs komplektsJaunums -
Campo Santos augstākā labuma olīveļļa 200 ml
No reviewsRegular price €11,99 EURRegular priceUnit price €59,95/LSale price €11,99 EURJaunums -
José Gourmet sardīnes ar citronu olīveļļā 120 g
No reviewsRegular price €7,40 EURRegular priceUnit price €61,67/kgSale price €7,40 EURJaunums -
José Gourmet kūpināta sardīne augstākā labuma olīveļļā 120 g
No reviewsRegular price €7,90 EURRegular priceUnit price €65,83/kgSale price €7,90 EURJaunums
1
/
of
18
Collection: Produkti












