Produkty
-
Bom Petisco Bacalhau (dorsz) w oliwie z oliwek extra virgin i czosnku
No reviewsCena regularna €5,99 EURCena regularnaCena promocyjna €5,99 EURWyprzedane -
Ekologiczne sardynki Bom Petisco BIO w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €33,25/kg€4,29 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -
NowośćW promocjiBom Petisco BIO sardynki w oliwie z oliwek (Ugly Tin)
No reviewsCena regularna €2,79 EURCena regularna€4,29 EURCena promocyjna €2,79 EURW promocjiNowość -
Ekologiczne sardynki Bom Petisco BIO w sosie pomidorowym
No reviewsCena regularna €4,19 EURCena regularnaCena jednostkowa €34,92/kgCena promocyjna €4,19 EUR -
Bom Petisco BIO Filety z tuńczyka w oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia 120g
1 reviewCena regularna €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €33,25/kgCena promocyjna €3,99 EUR -
Bom Petisco BIO Filety z tuńczyka w sosie pomidorowym 120g
No reviewsCena regularna €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €33,25/kg€5,50 EURCena promocyjna €3,99 EURW promocji -
Bom Petisco Filety z makreli w oliwie z oliwek extra virgin
2 reviewsCena regularna €4,88 EURCena regularnaCena jednostkowa €40,67/kgCena promocyjna €4,88 EURWyprzedane -
WyprzedaneBom Petisco marynowany tuńczyk
1 reviewCena regularna €3,45 EURCena regularnaCena jednostkowa €28,75/kgCena promocyjna €3,45 EURWyprzedane -
Zestaw ekonomicznyW promocjiBom Petisco zestaw degustacyjny portugalskich sardynek (5 × 120 g)
15 reviewsCena regularna €14,98 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,97/kg€17,50 EURCena promocyjna €14,98 EURZestaw ekonomiczny -

Bom Petisco sardynki w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna Od €3,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €29,08/kg€3,99 EURCena promocyjna Od €3,49 EURW promocji -
Bom Petisco sardynki w oliwie z oliwek (Ugly Tin)
2 reviewsCena regularna €2,45 EURCena regularnaCena jednostkowa €20,42/kg€3,90 EURCena promocyjna €2,45 EURW promocji -
Oszczędź do 15%Bom Petisco sardynki w pikantnym sosie pomidorowym
3 reviewsCena regularna €2,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,92/kgCena promocyjna €2,99 EUR -
Sardynki Bom Petisco w pikantnym sosie pomidorowym (Brzydka puszka)
No reviewsCena regularna €2,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,92/kg€3,50 EURCena promocyjna €2,99 EURW promocji -

Bom Petisco sardynki w pikantnym oleju roślinnym
1 reviewCena regularna €2,99 EURCena regularna€3,50 EURCena promocyjna €2,99 EURW promocji -

Bom Petisco sardynki w sosie pomidorowym
7 reviewsCena regularna €2,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,92/kg€3,50 EURCena promocyjna €2,99 EURW promocji -
Oszczędź do 15%Bom Petisco sardynki w oleju roślinnym
3 reviewsCena regularna €2,99 EURCena regularnaCena promocyjna €2,99 EUR
Ten tydzień:
-
Zestaw ekonomicznyNowośćZestaw degustacyjny portugalskich sardynek w oliwie – 5 puszek
No reviewsCena regularna €17,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,99/kg€20,75 EURCena promocyjna €17,49 EURZestaw ekonomicznyNowość -
Małe sardynki Minerva (Petingas) w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €44,33/kg€4,69 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -
Bom Petisco sardynki w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna Od €3,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €29,08/kg€3,99 EURCena promocyjna Od €3,49 EURW promocji -
Ekologiczne sardynki Bom Petisco BIO w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €33,25/kg€4,29 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z oliwek 120 g
No reviewsCena regularna €3,89 EURCena regularnaCena jednostkowa €32,42/kg€4,49 EURCena promocyjna €3,89 EURW promocjiNowość -
Conservas Santos Pikantne sardynki w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
José Gourmet Sardynki w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna €6,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €58,25/kg€7,40 EURCena promocyjna €6,99 EURW promocjiNowość -
José Gourmet Oliwa z Alentejo Interior PDO 250 ml
No reviewsCena regularna €16,50 EURCena regularnaCena jednostkowa €66,00/DCena promocyjna €16,50 EURNowość -
Sardynki NURI w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Sardynki Minerva w oliwie z oliwek i cytrynie
8 reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EUR -
NURI Sardynki w oleju oliwkowym z przyprawami
No reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z cytryną 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
Conservas Santos Małe sardynki Petingas w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
Conservas Santos Śródziemnomorskie filety z makreli 120 g
No reviewsCena regularna €5,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €49,92/kgCena promocyjna €5,99 EURNowość -
Zestaw ekonomicznyNowośćConservas Santos Zestaw degustacyjny sardynek 3 × 120 g
No reviewsCena regularna €14,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €41,64/kgCena promocyjna €14,99 EURZestaw ekonomicznyNowość -
Campo Santos Oliwa extra virgin 200 ml
No reviewsCena regularna €11,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €59,95/DCena promocyjna €11,99 EURNowość -
José Gourmet Sardynki z cytryną w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €7,40 EURCena regularnaCena jednostkowa €61,67/kgCena promocyjna €7,40 EURNowość -
José Gourmet Wędzona sardynka w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna €7,90 EURCena regularnaCena jednostkowa €65,83/kgCena promocyjna €7,90 EURNowość
1
/
z
18
Kolekcja: Produkty












