Prezenty
-
Zestaw ekonomicznyW promocjiBom Petisco zestaw degustacyjny portugalskich sardynek (5 × 120 g)
15 reviewsCena regularna €14,98 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,97/kg€17,50 EURCena promocyjna €14,98 EURZestaw ekonomiczny -

Minerva zestaw degustacyjny portugalskich sardynek – edycja pomidorowa (4 × 120 g)
19 reviewsCena regularna €16,90 EURCena regularnaCena jednostkowa €35,21/kgCena promocyjna €16,90 EURZestaw ekonomiczny -

🇵🇹 Bom Petisco Portugalski zestaw degustacyjny sardynek (2 x 120g) – Edycja z flagą Portugalii
7 reviewsCena regularna €5,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,96/kg€6,59 EURCena promocyjna €5,99 EURW promocji -
Kolekcja NURI Signature – 4 premium sardynki portugalskie (4 × 125g)
No reviewsCena regularna €27,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €55,90/kgCena promocyjna €27,95 EUR -
Zestaw oliwy z oliwek Pousio (Premium, Homenagem, Extra Virgin)
No reviewsCena regularna €64,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €43,33/DCena promocyjna €64,99 EUR -
Zestaw ekonomicznyW promocji🏆🇪🇸 Zestaw degustacyjny portugalskich sardynek Bom Petisco (3 × 120 g) – edycja z flagą Hiszpanii
No reviewsCena regularna €7,98 EURCena regularnaCena jednostkowa €22,17/kg€8,39 EURCena promocyjna €7,98 EURZestaw ekonomiczny -
Conservas Santos Pikantne sardynki w oliwie — korek 120 g
No reviewsCena regularna €9,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €83,25/kgCena promocyjna €9,99 EURNowość -
Conservas Santos Sardynki w oliwie — etykieta korkowa 120 g
No reviewsCena regularna €9,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €83,25/kgCena promocyjna €9,99 EURNowość -
Zestaw ekonomicznyNowośćConservas Santos Zestaw konserw rybnych 3 × 120 g
No reviewsCena regularna €14,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €41,64/kgCena promocyjna €14,99 EURZestaw ekonomicznyNowość -
Ramirez Portugalskie Sardynki Zestaw (5 x 125g) – Drewniane pudełko na prezent
No reviewsCena regularna €27,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €46,58/kg€29,95 EURCena promocyjna €27,95 EURW promocji -
Minerva zestaw degustacyjny portugalskich sardynek w oliwie (4 × 120 g)
3 reviewsCena regularna €17,90 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,29/kgCena promocyjna €17,90 EURWyprzedane -
NURI zestaw prezentowy z widelczykami do sardynek
1 reviewCena regularna €27,95 EURCena regularnaCena promocyjna €27,95 EURWyprzedane -
Portus Cale Gold & Blue woda toaletowa 100 ml
No reviewsCena regularna €58,00 EURCena regularnaCena promocyjna €58,00 EURWyprzedaneNowość -
Portus Cale Gold & Blue żel do mycia rąk i ciała 300 ml
No reviewsCena regularna €24,00 EURCena regularnaCena promocyjna €24,00 EURWyprzedaneNowość -
WyprzedanePortus Cale Gold & Blue Body Lotion 300ml
No reviewsCena regularna €28,00 EURCena regularnaCena promocyjna €28,00 EURWyprzedaneNowość -
Portus Cale Gold & Blue ceramiczne naczynie do dyfuzora 2 l – puste
No reviewsCena regularna €110,00 EURCena regularnaCena promocyjna €110,00 EURWyprzedaneNowość
Ten tydzień:
-
Zestaw ekonomicznyNowośćZestaw degustacyjny portugalskich sardynek w oliwie – 5 puszek
No reviewsCena regularna €17,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,99/kg€20,75 EURCena promocyjna €17,49 EURZestaw ekonomicznyNowość -
Małe sardynki Minerva (Petingas) w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €44,33/kg€4,69 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -
Bom Petisco sardynki w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna Od €3,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €29,08/kg€3,99 EURCena promocyjna Od €3,49 EURW promocji -
Ekologiczne sardynki Bom Petisco BIO w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €33,25/kg€4,29 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z oliwek 120 g
No reviewsCena regularna €3,89 EURCena regularnaCena jednostkowa €32,42/kg€4,49 EURCena promocyjna €3,89 EURW promocjiNowość -
Conservas Santos Pikantne sardynki w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
José Gourmet Sardynki w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna €6,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €58,25/kg€7,40 EURCena promocyjna €6,99 EURW promocjiNowość -
José Gourmet Oliwa z Alentejo Interior PDO 250 ml
No reviewsCena regularna €16,50 EURCena regularnaCena jednostkowa €66,00/DCena promocyjna €16,50 EURNowość -
Sardynki NURI w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Sardynki Minerva w oliwie z oliwek i cytrynie
8 reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EUR -
NURI Sardynki w oleju oliwkowym z przyprawami
No reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z cytryną 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
Conservas Santos Małe sardynki Petingas w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
Conservas Santos Śródziemnomorskie filety z makreli 120 g
No reviewsCena regularna €5,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €49,92/kgCena promocyjna €5,99 EURNowość -
Zestaw ekonomicznyNowośćConservas Santos Zestaw degustacyjny sardynek 3 × 120 g
No reviewsCena regularna €14,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €41,64/kgCena promocyjna €14,99 EURZestaw ekonomicznyNowość -
Campo Santos Oliwa extra virgin 200 ml
No reviewsCena regularna €11,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €59,95/DCena promocyjna €11,99 EURNowość -
José Gourmet Sardynki z cytryną w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €7,40 EURCena regularnaCena jednostkowa €61,67/kgCena promocyjna €7,40 EURNowość -
José Gourmet Wędzona sardynka w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna €7,90 EURCena regularnaCena jednostkowa €65,83/kgCena promocyjna €7,90 EURNowość
1
/
z
18
Kolekcja: Prezenty
Portugalskie prezenty gourmet
Odkryj portugalskie produkty wybrane specjalnie na prezent: wysokiej jakości pudełka prezentowe, eleganckie zestawy oraz wyjątkowe portugalskie produkty na święta, dla gospodarzy, klientów i miłośników dobrego jedzenia.
Jeśli przede wszystkim chcesz poznać różne smaki sardynek, odwiedź kolekcję Zestawy degustacyjne.










