Ramirez
-
Ramirez Portugalskie Sardynki w Oliwie z Oliwek
18 reviewsCena regularna €3,59 EURCena regularnaCena jednostkowa €28,72/kg€3,99 EURCena promocyjna €3,59 EURW promocji -
Ramirez filety z sardynek bez ości w oliwie extra virgin
13 reviewsCena regularna €4,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €49,90/kgCena promocyjna €4,99 EUR -
Dziko złowione sardynki Ramirez w extra virgin BIO oliwie z oliwek
5 reviewsCena regularna €4,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €39,92/kgCena promocyjna €4,99 EUR -
Filety sardynek Ramirez bez ości w sosie pomidorowym
1 reviewCena regularna €4,89 EURCena regularnaCena jednostkowa €48,90/kgCena promocyjna €4,89 EUR -
Ramirez Sardynki w oliwie z oliwek o niskiej zawartości soli
4 reviewsCena regularna €5,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €43,92/kgCena promocyjna €5,49 EUR -
Sardynki Ramirez z cytryną
1 reviewCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €35,92/kgCena promocyjna €4,49 EUR -
Sardynki Ramirez w oliwie z oliwek o aromacie dymu
1 reviewCena regularna €4,59 EURCena regularnaCena jednostkowa €36,72/kgCena promocyjna €4,59 EUR -
Ramirez Portugalskie Sardynki w Sosie Pomidorowym
1 reviewCena regularna €2,79 EURCena regularnaCena jednostkowa €22,32/kgCena promocyjna €2,79 EUR -
Ramirez Portugalskie Sardynki Zestaw (5 x 125g) – Drewniane pudełko na prezent
No reviewsCena regularna €27,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €46,58/kg€29,95 EURCena promocyjna €27,95 EURW promocji -
WyprzedaneNaturalne sardynki Ramirez
5 reviewsCena regularna €4,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €39,92/kgCena promocyjna €4,99 EURWyprzedane -
Sardynki Ramirez po portugalsku w oliwie z oliwek (Puszka z nadrukiem)
No reviewsCena regularna €1,85 EURCena regularnaCena jednostkowa €14,80/kg€3,50 EURCena promocyjna €1,85 EURW promocji -
Filety z sardynek Ramirez bez ości | ♻️ Ugly Tins
No reviewsCena regularna €2,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €29,50/kg€5,00 EURCena promocyjna €2,95 EURWyprzedane -
Portugalskie sardynki Ramirez w sosie pomidorowym (Brzydka puszka)
No reviewsCena regularna €2,19 EURCena regularnaCena jednostkowa €17,52/kg€3,00 EURCena promocyjna €2,19 EURWyprzedane
Ten tydzień:
-
Zestaw ekonomicznyNowośćZestaw degustacyjny portugalskich sardynek w oliwie – 5 puszek
No reviewsCena regularna €17,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,99/kg€20,75 EURCena promocyjna €17,49 EURZestaw ekonomicznyNowość -
Małe sardynki Minerva (Petingas) w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €44,33/kg€4,69 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -
Bom Petisco sardynki w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna Od €3,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €29,08/kg€3,99 EURCena promocyjna Od €3,49 EURW promocji -
Ekologiczne sardynki Bom Petisco BIO w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €33,25/kg€4,29 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z oliwek 120 g
No reviewsCena regularna €3,89 EURCena regularnaCena jednostkowa €32,42/kg€4,49 EURCena promocyjna €3,89 EURW promocjiNowość -
Conservas Santos Pikantne sardynki w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
José Gourmet Sardynki w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna €6,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €58,25/kg€7,40 EURCena promocyjna €6,99 EURW promocjiNowość -
José Gourmet Oliwa z Alentejo Interior PDO 250 ml
No reviewsCena regularna €16,50 EURCena regularnaCena jednostkowa €66,00/DCena promocyjna €16,50 EURNowość -
Sardynki NURI w oliwie z oliwek
16 reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Sardynki Minerva w oliwie z oliwek i cytrynie
8 reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EUR -
NURI Sardynki w oleju oliwkowym z przyprawami
No reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z cytryną 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
Conservas Santos Małe sardynki Petingas w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
Conservas Santos Śródziemnomorskie filety z makreli 120 g
No reviewsCena regularna €5,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €49,92/kgCena promocyjna €5,99 EURNowość -
Zestaw ekonomicznyNowośćConservas Santos Zestaw degustacyjny sardynek 3 × 120 g
No reviewsCena regularna €14,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €41,64/kgCena promocyjna €14,99 EURZestaw ekonomicznyNowość -
Campo Santos Oliwa extra virgin 200 ml
No reviewsCena regularna €11,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €59,95/DCena promocyjna €11,99 EURNowość -
José Gourmet Sardynki z cytryną w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €7,40 EURCena regularnaCena jednostkowa €61,67/kgCena promocyjna €7,40 EURNowość -
José Gourmet Wędzona sardynka w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna €7,90 EURCena regularnaCena jednostkowa €65,83/kgCena promocyjna €7,90 EURNowość
1
/
z
18
Kolekcja: Ramirez
Ramirez Portugalskie Sardynki to jedna z najstarszych i najbardziej cenionych marek konserw rybnych na świecie, założona w Portugalii w 1853 roku.
Słynące z wyjątkowej jakości, autentycznego smaku i tradycyjnych metod produkcji, produkty Ramirez są uwielbiane przez miłośników sardynki w całej Europie.
Od klasycznych sardyn w oliwie z oliwek po pikantne i pomidorowe warianty, każda puszka dostarcza autentyczny smak portugalskiej kuchni nadmorskiej.
Bogate w białko i naturalnie wysokie w kwasy tłuszczowe omega-3, sardynki Ramirez są idealne do wykwintnych dań, tapas, sałatek lub zdrowych diet w stylu śródziemnomorskim.
Odkryj autentyczne portugalskie konserwy rybne z szybką dostawą na Litwę i do Europy.



