Ugly Tins
-
Bom Petisco sardynki w oliwie z oliwek (Ugly Tin)
2 reviewsCena regularna €2,45 EURCena regularnaCena jednostkowa €20,42/kg€3,90 EURCena promocyjna €2,45 EURW promocji -
Sardynki Bom Petisco w pikantnym sosie pomidorowym (Brzydka puszka)
No reviewsCena regularna €2,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,92/kg€3,50 EURCena promocyjna €2,99 EURW promocji -
Sardynki Bom Petisco w oleju roślinnym (Brzydka puszka)
No reviewsCena regularna €2,25 EURCena regularnaCena jednostkowa €18,75/kg€3,50 EURCena promocyjna €2,25 EURW promocji -
Sardynki Ramirez po portugalsku w oliwie z oliwek (Puszka z nadrukiem)
No reviewsCena regularna €1,85 EURCena regularnaCena jednostkowa €14,80/kg€3,50 EURCena promocyjna €1,85 EURWyprzedane -
NowośćW promocjiBom Petisco BIO sardynki w oliwie z oliwek (Ugly Tin)
No reviewsCena regularna €2,79 EURCena regularnaCena jednostkowa €23,25/kg€4,29 EURCena promocyjna €2,79 EURW promocjiNowość -
Filety z sardynek Ramirez bez ości | ♻️ Ugly Tins
No reviewsCena regularna €2,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €29,50/kg€5,00 EURCena promocyjna €2,95 EURWyprzedane -
Portugalskie sardynki Ramirez w sosie pomidorowym (Brzydka puszka)
No reviewsCena regularna €2,19 EURCena regularnaCena jednostkowa €17,52/kg€3,00 EURCena promocyjna €2,19 EURWyprzedane -
Sardynki baby Minerva (petingas) w pomidorach (Brzydka puszka)
No reviewsCena regularna €2,79 EURCena regularnaCena jednostkowa €31,00/kg€4,39 EURCena promocyjna €2,79 EURWyprzedane -
Tenório filety z tuńczyka w ekologicznej oliwie (uszkodzona puszka)
No reviewsCena regularna €3,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €29,08/kg€6,50 EURCena promocyjna €3,49 EURW promocji -
NURI sardynki w oliwie z cytryną (uszkodzona puszka)
No reviewsCena regularna €4,85 EURCena regularnaCena jednostkowa €38,80/kgCena promocyjna €4,85 EURWyprzedane -
Sardynki Minerva w pomidorach (Brzydka puszka)
No reviewsCena regularna €2,59 EURCena regularnaCena jednostkowa €21,58/kg€3,49 EURCena promocyjna €2,59 EURWyprzedane -
Bom Petisco Tuna Slice in Olive Oil (Ugly Tin)
No reviewsCena regularna €2,65 EURCena regularnaCena jednostkowa €22,08/kgCena promocyjna €2,65 EURWyprzedaneNowość -
Bom Petisco BIO Sardines in Tomato Sauce (Ugly Tin)
No reviewsCena regularna €2,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,58/kgCena promocyjna €2,95 EURNowość -
Minerva Sardines in Olive Oil and Lemon (Ugly Tin)
No reviewsCena regularna €3,39 EURCena regularnaCena jednostkowa €28,25/kgCena promocyjna €3,39 EURNowość -
Bom Petisco Sardines in Spicy Vegetable Oil (Ugly Tin)
No reviewsCena regularna €2,25 EURCena regularnaCena jednostkowa €18,75/kgCena promocyjna €2,25 EURNowość -
Bom Petisco Sardines in Tomato (Ugly Tin)
No reviewsCena regularna €2,25 EURCena regularnaCena jednostkowa €18,75/kgCena promocyjna €2,25 EURNowość
Ten tydzień:
-
Zestaw ekonomicznyNowośćZestaw degustacyjny portugalskich sardynek w oliwie – 5 puszek
No reviewsCena regularna €17,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,99/kg€20,75 EURCena promocyjna €17,49 EURZestaw ekonomicznyNowość -
Małe sardynki Minerva (Petingas) w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €44,33/kg€4,69 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -
Bom Petisco sardynki w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna Od €3,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €29,08/kg€3,99 EURCena promocyjna Od €3,49 EURW promocji -
Ekologiczne sardynki Bom Petisco BIO w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €33,25/kg€4,29 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z oliwek 120 g
No reviewsCena regularna €3,89 EURCena regularnaCena jednostkowa €32,42/kg€4,49 EURCena promocyjna €3,89 EURW promocjiNowość -
Conservas Santos Pikantne sardynki w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
José Gourmet Sardynki w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna €6,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €58,25/kg€7,40 EURCena promocyjna €6,99 EURW promocjiNowość -
José Gourmet Oliwa z Alentejo Interior PDO 250 ml
No reviewsCena regularna €16,50 EURCena regularnaCena jednostkowa €66,00/DCena promocyjna €16,50 EURNowość -
Sardynki NURI w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Sardynki Minerva w oliwie z oliwek i cytrynie
8 reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EUR -
NURI Sardynki w oleju oliwkowym z przyprawami
No reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z cytryną 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
Conservas Santos Małe sardynki Petingas w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
Conservas Santos Śródziemnomorskie filety z makreli 120 g
No reviewsCena regularna €5,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €49,92/kgCena promocyjna €5,99 EURNowość -
Zestaw ekonomicznyNowośćConservas Santos Zestaw degustacyjny sardynek 3 × 120 g
No reviewsCena regularna €14,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €41,64/kgCena promocyjna €14,99 EURZestaw ekonomicznyNowość -
Campo Santos Oliwa extra virgin 200 ml
No reviewsCena regularna €11,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €59,95/DCena promocyjna €11,99 EURNowość -
José Gourmet Sardynki z cytryną w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €7,40 EURCena regularnaCena jednostkowa €61,67/kgCena promocyjna €7,40 EURNowość -
José Gourmet Wędzona sardynka w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna €7,90 EURCena regularnaCena jednostkowa €65,83/kgCena promocyjna €7,90 EURNowość
1
/
z
18
Kolekcja: Ugly Tins
Ugly Tins to pełnowartościowe portugalskie konserwy, których puszki lub etykiety mają drobne wady kosmetyczne powstałe podczas transportu, takie jak wgniecenia, zarysowania czy niedoskonałości etykiety. Produkt w środku pozostaje taki sam – ta sama jakość i smak, tylko niższa cena.
W tej kolekcji znajdziesz portugalskie sardynki i inne konserwy rybne z niedoskonałościami opakowania, często w znacznie niższej cenie. To dobry wybór, jeśli chcesz oszczędzić i jednocześnie ograniczyć marnowanie żywności.
Ugly Tins: mniej odpadów, ta sama autentyczna portugalska jakość. Liczba sztuk jest ograniczona.
Odkryj więcej













