Poczuj autentyczną Portugalię!
Premium portugalskie sardynki, tuńczyk i oliwa z oliwek najwyższej jakości
Więcej w Twoim koszyku. Więcej nagród. 🎁
📦 50 € — DARMOWA dostawa do punktu odbioru
🐟 80 € — DARMOWa puszka sardynek NURI w oliwie z oliwek
🏠 100 € — DARMOWA dostawa do domu
🇱🇹 Litwa · 🇱🇻 Łotwa · 🇪🇪 Estonia
Ulubione naszych klientów
Bom Petisco zestaw degustacyjny portugalskich sardynek (5 × 120 g)
Bom Petisco Degustacja Portugalskich Sardynek to jeden z najpopularniejszych wyborów konserw rybnych w Portugalii. Ten zestaw zawiera 5 tradycyjnych przepisów — od oliwy z oliwek po warianty pomidorowe i pikantne — oferując prawdziwy smak codziennej kuchni portugalskiej. Naturalnie bogate w Omega-3, doskonale nadają się na toście, do sałatek lub do bezpośredniego spożycia prosto z puszki.
Udostępnij

Kolekcja NURI Signature – 4 premium sardynki portugalskie (4 × 125g)
NURI Gourmet Gift Carton zawiera 4 najlepiej sprzedające się portugalskie sardynki NURI, pięknie zapakowane w stylowe, vintage pudełko prezentowe. Ręcznie robione w Portugalii od 1920 roku, każda puszka jest wykonana tradycyjnymi, rzemieślniczymi metodami z starannie wyselekcjonowanych składników. 🐟 4 kultowe przepisy NURI 🇵🇹 Ręcznie robione w Portugalii 🎁 Ekskluzywne opakowanie prezentowe 💪 Bogate w Omega-3 i wysokobiałkowe 🍷 Idealne z chlebem, tapas i portugalskim winem Idealny prezent dla miłośników jedzenia i najprostszy sposób, by poznać najbardziej ikoniczne rzemieślnicze sardynki Portugalii.
Udostępnij

W tym tygodniu:
-
Zestaw ekonomicznyNowośćZestaw degustacyjny portugalskich sardynek w oliwie – 5 puszek
No reviewsCena regularna €17,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,99/kg€20,75 EURCena promocyjna €17,49 EURZestaw ekonomicznyNowość -

Małe sardynki Minerva (Petingas) w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €44,33/kg€4,69 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -

Bom Petisco sardynki w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna Od €3,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €29,08/kg€3,99 EURCena promocyjna Od €3,49 EURW promocji -
Ekologiczne sardynki Bom Petisco BIO w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €33,25/kg€4,29 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z oliwek 120 g
No reviewsCena regularna €3,89 EURCena regularnaCena jednostkowa €32,42/kg€4,49 EURCena promocyjna €3,89 EURW promocjiNowość -
Conservas Santos Pikantne sardynki w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
José Gourmet Sardynki w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna €6,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €58,25/kg€7,40 EURCena promocyjna €6,99 EURW promocjiNowość -
José Gourmet Oliwa z Alentejo Interior PDO 250 ml
No reviewsCena regularna €16,50 EURCena regularnaCena jednostkowa €66,00/DCena promocyjna €16,50 EURNowość -
Sardynki NURI w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Sardynki Minerva w oliwie z oliwek i cytrynie
8 reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EUR -
NURI Sardynki w oleju oliwkowym z przyprawami
No reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z cytryną 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
Conservas Santos Małe sardynki Petingas w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
Conservas Santos Śródziemnomorskie filety z makreli 120 g
No reviewsCena regularna €5,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €49,92/kgCena promocyjna €5,99 EURNowość -
Zestaw ekonomicznyNowośćConservas Santos Zestaw degustacyjny sardynek 3 × 120 g
No reviewsCena regularna €14,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €41,64/kgCena promocyjna €14,99 EURZestaw ekonomicznyNowość -
Campo Santos Oliwa extra virgin 200 ml
No reviewsCena regularna €11,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €59,95/DCena promocyjna €11,99 EURNowość -
José Gourmet Sardynki z cytryną w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €7,40 EURCena regularnaCena jednostkowa €61,67/kgCena promocyjna €7,40 EURNowość -
José Gourmet Wędzona sardynka w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna €7,90 EURCena regularnaCena jednostkowa €65,83/kgCena promocyjna €7,90 EURNowość
-
🇵🇹 Autentyczne produkty portugalskie
-
🫒 Starannie wyselekcjonowana jakość premium
-
🚚 Szybka dostawa w całej Europie
Korzyści z jedzenia sardynek 🐟
Portugalskie sardynki to jeden z najzdrowszych wyborów owoców morza, bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3, białko i niezbędne witaminy.
• Źródło omega-3 – wspiera zdrowie mózgu i serca
• Wysokiej jakości białko – doskonałe do regeneracji mięśni
• Bogate w witaminę D – ważne dla kości i odporności
• Naturalne źródło wapnia – gdy spożywane z ośćmi
• Niska zawartość rtęci – bezpieczniejsze niż wiele większych ryb
Korzyści z oliwy z oliwek 🫒
Portugalska oliwa z oliwek extra virgin jest produkowana tradycyjnymi metodami tłoczenia na zimno, co pozwala zachować przeciwutleniacze i polifenole wspierające zdrowie serca oraz ogólne samopoczucie.
• Bogata w przeciwutleniacze – chroni komórki przed uszkodzeniami
• Wysoka zawartość polifenoli – silne związki przeciwzapalne
• Korzystna dla serca – wspiera prawidłowy poziom cholesterolu
• Podstawa diety śródziemnomorskiej – powiązana z dłuższym życiem
• Tłoczona na zimno – zachowuje naturalne składniki odżywcze i smak






