Bestsellery
-

Bom Petisco sardynki w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna Od €3,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €29,08/kg€3,99 EURCena promocyjna Od €3,49 EURW promocji -
Zestaw ekonomicznyW promocjiBom Petisco zestaw degustacyjny portugalskich sardynek (5 × 120 g)
15 reviewsCena regularna €14,98 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,97/kg€17,50 EURCena promocyjna €14,98 EURZestaw ekonomiczny -
Ramirez Portugalskie Sardynki w Oliwie z Oliwek
17 reviewsCena regularna €3,59 EURCena regularnaCena jednostkowa €28,72/kg€3,99 EURCena promocyjna €3,59 EURW promocji -
Sardynki NURI w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
W promocjiSardynki Minerva w oliwie z oliwek
14 reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €33,25/kg€4,29 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -

Minerva zestaw degustacyjny portugalskich sardynek – edycja pomidorowa (4 × 120 g)
19 reviewsCena regularna €16,90 EURCena regularnaCena jednostkowa €35,21/kgCena promocyjna €16,90 EURZestaw ekonomiczny -

Bom Petisco sardynki w sosie pomidorowym
7 reviewsCena regularna €2,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,92/kg€3,50 EURCena promocyjna €2,99 EURW promocji -
Sardynki Minerva w oliwie z oliwek i cytrynie
8 reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EUR -
Ramirez filety z sardynek bez ości w oliwie extra virgin
13 reviewsCena regularna €4,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €49,90/kgCena promocyjna €4,99 EUR -
Oszczędź do 15%Bom Petisco sardynki w pikantnym sosie pomidorowym
3 reviewsCena regularna €2,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,92/kgCena promocyjna €2,99 EUR -

🇵🇹 Bom Petisco Portugalski zestaw degustacyjny sardynek (2 x 120g) – Edycja z flagą Portugalii
7 reviewsCena regularna €5,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,96/kg€6,59 EURCena promocyjna €5,99 EURW promocji -
Dziko złowione sardynki Ramirez w extra virgin BIO oliwie z oliwek
5 reviewsCena regularna €4,99 EURCena regularnaCena promocyjna €4,99 EUR -
Sardynki Minerva w sosie pomidorowym
2 reviewsCena regularna €3,29 EURCena regularnaCena jednostkowa €27,42/kgCena promocyjna €3,29 EUR -
NURI sardynki w oliwie z cytryną
3 reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Oszczędź do 15%Filety z tuńczyka Tenório w oliwie z oliwek 120g
No reviewsCena regularna €4,79 EURCena regularnaCena jednostkowa €39,92/kgCena promocyjna €4,79 EUR -
Oszczędź do 15%Bom Petisco sardynki w oleju roślinnym
3 reviewsCena regularna €2,99 EURCena regularnaCena promocyjna €2,99 EUR
Ten tydzień:
-
Zestaw ekonomicznyNowośćZestaw degustacyjny portugalskich sardynek w oliwie – 5 puszek
No reviewsCena regularna €17,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,99/kg€20,75 EURCena promocyjna €17,49 EURZestaw ekonomicznyNowość -
Małe sardynki Minerva (Petingas) w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €44,33/kg€4,69 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -
Bom Petisco sardynki w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna Od €3,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €29,08/kg€3,99 EURCena promocyjna Od €3,49 EURW promocji -
Ekologiczne sardynki Bom Petisco BIO w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €33,25/kg€4,29 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z oliwek 120 g
No reviewsCena regularna €3,89 EURCena regularnaCena jednostkowa €32,42/kg€4,49 EURCena promocyjna €3,89 EURW promocjiNowość -
Conservas Santos Pikantne sardynki w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
José Gourmet Sardynki w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna €6,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €58,25/kg€7,40 EURCena promocyjna €6,99 EURW promocjiNowość -
José Gourmet Oliwa z Alentejo Interior PDO 250 ml
No reviewsCena regularna €16,50 EURCena regularnaCena jednostkowa €66,00/DCena promocyjna €16,50 EURNowość -
Sardynki NURI w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Sardynki Minerva w oliwie z oliwek i cytrynie
8 reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EUR -
NURI Sardynki w oleju oliwkowym z przyprawami
No reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z cytryną 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
Conservas Santos Małe sardynki Petingas w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
Conservas Santos Śródziemnomorskie filety z makreli 120 g
No reviewsCena regularna €5,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €49,92/kgCena promocyjna €5,99 EURNowość -
Zestaw ekonomicznyNowośćConservas Santos Zestaw degustacyjny sardynek 3 × 120 g
No reviewsCena regularna €14,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €41,64/kgCena promocyjna €14,99 EURZestaw ekonomicznyNowość -
Campo Santos Oliwa extra virgin 200 ml
No reviewsCena regularna €11,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €59,95/DCena promocyjna €11,99 EURNowość -
José Gourmet Sardynki z cytryną w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €7,40 EURCena regularnaCena jednostkowa €61,67/kgCena promocyjna €7,40 EURNowość -
José Gourmet Wędzona sardynka w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna €7,90 EURCena regularnaCena jednostkowa €65,83/kgCena promocyjna €7,90 EURNowość
1
/
z
18
Kolekcja: Bestsellery
Najlepiej sprzedające się portugalskie produkty
Odkryj najpopularniejsze portugalskie sardynki, tuńczyka i oliwę z oliwek. Autentyczne produkty gourmet importowane z Portugalii, uwielbiane przez klientów w całej Europie.













