Tuńczyk
-
Oszczędź do 15%Filety z tuńczyka Tenório w oliwie z oliwek 120g
No reviewsCena regularna €4,79 EURCena regularnaCena jednostkowa €39,92/kgCena promocyjna €4,79 EUR -
Tuńczyk Bom Petisco w oliwie z oliwek extra virgin z oregano 120g
2 reviewsCena regularna €3,69 EURCena regularnaCena jednostkowa €30,75/kgCena promocyjna €3,69 EUR -
Filety z tuńczyka Tenório w organicznej oliwie z oliwek 120g
1 reviewCena regularna €4,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €41,58/kgCena promocyjna €4,99 EUR -
Oszczędź do 15%Tuńczyk Bom Petisco w zalewie
1 reviewCena regularna Od €3,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €29,08/kgCena promocyjna Od €3,49 EUR -
Oszczędź do 15%Filety z tuńczyka Tenório w solance 120g
1 reviewCena regularna €4,29 EURCena regularnaCena jednostkowa €35,75/kgCena promocyjna €4,29 EUR -
Filety z tuńczyka Bom Petisco z lokalną papryką i delikatnymi ziołami 120g
1 reviewCena regularna €3,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €29,08/kgCena promocyjna €3,49 EUR -
Bom Petisco BIO Filety z tuńczyka w oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia 120g
1 reviewCena regularna €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €33,25/kgCena promocyjna €3,99 EUR -
Bom Petisco plasterki tuńczyka w oliwie z oliwek
1 reviewCena regularna €3,83 EURCena regularna€4,50 EURCena promocyjna €3,83 EURW promocji -
Filety z tuńczyka Tenório w oliwie z oliwek z bazylią i suszonymi pomidorami 120g
1 reviewCena regularna €4,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €41,58/kgCena promocyjna €4,99 EUR -
Brzuszki tuńczyka Pitéu w oliwie z oliwek 115g
1 reviewCena regularna €6,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €58,25/kgCena promocyjna €6,99 EUR -
Filety z tuńczyka Tenório w oliwie z oliwek extra virgin z kaparami 120g
No reviewsCena regularna €5,20 EURCena regularnaCena jednostkowa €43,33/kgCena promocyjna €5,20 EUR -
Bom Petisco Tuńczyk w oliwie z oliwek z curry
No reviewsCena regularna €3,45 EURCena regularnaCena jednostkowa €28,75/kgCena promocyjna €3,45 EURWyprzedane -
Filety z tuńczyka Minerva Premium Naturalne
No reviewsCena regularna Od €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €35,92/kgCena promocyjna Od €4,49 EUR -
Filety z tuńczyka Tenório w sosie escabeche 120g
No reviewsCena regularna €4,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €41,58/kgCena promocyjna €4,99 EUR -
Filety z tuńczyka Minerva w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €4,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €39,92/kgCena promocyjna Od €4,99 EUR -
Bom Petisco BIO Filety z tuńczyka w sosie pomidorowym 120g
No reviewsCena regularna €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €33,25/kg€5,50 EURCena promocyjna €3,99 EURW promocji
Ten tydzień:
-
Zestaw ekonomicznyNowośćZestaw degustacyjny portugalskich sardynek w oliwie – 5 puszek
No reviewsCena regularna €17,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €24,99/kg€20,75 EURCena promocyjna €17,49 EURZestaw ekonomicznyNowość -
Małe sardynki Minerva (Petingas) w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €44,33/kg€4,69 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -
Bom Petisco sardynki w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna Od €3,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €29,08/kg€3,99 EURCena promocyjna Od €3,49 EURW promocji -
Ekologiczne sardynki Bom Petisco BIO w oliwie z oliwek
No reviewsCena regularna Od €3,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €33,25/kg€4,29 EURCena promocyjna Od €3,99 EURW promocji -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z oliwek 120 g
No reviewsCena regularna €3,89 EURCena regularnaCena jednostkowa €32,42/kg€4,49 EURCena promocyjna €3,89 EURW promocjiNowość -
Conservas Santos Pikantne sardynki w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
José Gourmet Sardynki w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna €6,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €58,25/kg€7,40 EURCena promocyjna €6,99 EURW promocjiNowość -
José Gourmet Oliwa z Alentejo Interior PDO 250 ml
No reviewsCena regularna €16,50 EURCena regularnaCena jednostkowa €66,00/DCena promocyjna €16,50 EURNowość -
Sardynki NURI w oliwie z oliwek
15 reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Sardynki Minerva w oliwie z oliwek i cytrynie
8 reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EUR -
NURI Sardynki w oleju oliwkowym z przyprawami
No reviewsCena regularna €5,95 EURCena regularnaCena jednostkowa €47,60/kgCena promocyjna €5,95 EUR -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z cytryną 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
Conservas Santos Małe sardynki Petingas w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €4,49 EURCena regularnaCena jednostkowa €37,42/kgCena promocyjna €4,49 EURNowość -
Conservas Santos Śródziemnomorskie filety z makreli 120 g
No reviewsCena regularna €5,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €49,92/kgCena promocyjna €5,99 EURNowość -
Zestaw ekonomicznyNowośćConservas Santos Zestaw degustacyjny sardynek 3 × 120 g
No reviewsCena regularna €14,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €41,64/kgCena promocyjna €14,99 EURZestaw ekonomicznyNowość -
Campo Santos Oliwa extra virgin 200 ml
No reviewsCena regularna €11,99 EURCena regularnaCena jednostkowa €59,95/DCena promocyjna €11,99 EURNowość -
José Gourmet Sardynki z cytryną w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna €7,40 EURCena regularnaCena jednostkowa €61,67/kgCena promocyjna €7,40 EURNowość -
José Gourmet Wędzona sardynka w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna €7,90 EURCena regularnaCena jednostkowa €65,83/kgCena promocyjna €7,90 EURNowość
1
/
z
18
Kolekcja: Tuńczyk
Odkryj nasz wybór premium portugalskiego tuńczyka, starannie przygotowanego tradycyjnymi metodami i z wysokiej jakości składników. Portugalski tuńczyk w puszce słynie z bogatego smaku, delikatnej tekstury i wyjątkowej jakości.
Nasza kolekcja obejmuje tuńczyka zachowanego w oliwie z oliwek, sosie pomidorowym i innych autentycznych portugalskich przepisach. Produkty te pochodzą od renomowanych portugalskich producentów i odzwierciedlają głęboką tradycję owoców morza w Portugalii.
Idealny do sałatek, kanapek, dań z makaronu lub po prostu do świeżego chleba z oliwą z oliwek.
Dlaczego portugalski tuńczyk?
- 🐟 Dziko złowiony tuńczyk atlantycki
- 🫒 Zachowane w wysokiej jakości oliwie z oliwek
- 🇵🇹 Tradycyjne portugalskie metody konserwowania
- 🥗 Idealne do przepisów diety śródziemnomorskiej
Odkryj więcej





